CCY Ekspertiz

Bornova Oto Ekspertiz & Fiyatlar

Bu sayfada Bornava Oto Ekspertiz olarak sunduğumuz araç inceleme ve oto ekspertiz işlemlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz. 20 yıllık Bornova Oto Ekspertiz tecrübemizle en doğru ekspertiz seçimini yapın.

gaziemir oto ekspertiz

Güvenilir Bornova Oto Ekspertiz Konumu

İzmir Bornova Oto Expertiz

CCY Oto Expertiz firmamız İzmir Bornova’da siz değerli müşterilerimize hizmet etmeye başlamıştır. İzmir Bornova’da profesyonel bir şekilde oto expertiz hizmeti vermek amacıyla kurulan CCY Oto Expertiz şubemiz; işinde oldukça uzman olan ve profesyonel bir şekilde çalışmalarını yapan ekibimiz, güler yüzlü olmaları ve müşteriye değer vermesi ile işinizi sorunsuz bir şekilde yapacaklardır.  İzmir Bornova’da en son teknoloji ile donatılmış olan CCY Oto Expertiz şubemiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten ve memnuniyetinizi görmekten gurur duymaktadır. İkinci el araç alım satım işlemlerinizde içiniz rahat bir şekilde geleceğiniz adres olan İzmir Bornova CCY Oto Expertiz firmamızdan alacağınız oto test raporu ile güvenli ve içiniz rahat bir şekilde alım satım işleminizi yapabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Oto Expertiz

İzmir Boronva CCY Oto Expertiz ile Firmamız Ne Yapıyor?

  • CCY Oto expertiz muayene alanımız da ilk aşamada aracınız araç süspansiyon test ve kontrol bölgesine alınır. Aracın süspansiyon muayenesinde 4 tekerin süspansiyonları verileri bilgisayarlı cihazlar aracılığıyla kontrol edilir. Bu aşamada araç süspansiyonların da herhangi bir direnç kaybının olup olmadığı kontrol edilir. Süspansiyonun patlak olup olmadığı tespit edilir.
  • Ardından Aracınız Araç fren test ve kontrol merkezine alınır. Burada aracınızın fren sistemi detaylı bir şekilde incelenir ve bir takım test ve kontrolden geçirilir. Frenleme anının 4 teker üstünde yarattığı tepki kontrol edilir.
  • Bir sonraki aşamada aracınız dyno test alanına alınır. Bu test aracın motor aksamının incelenmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Güvenlik önlemlerinin alınmasının ardından aracınızın motorunun üstünde test yapılmaya başlanır. Lift üstünde bulunan aracınızın motor aksamları incelenir ve muayene edilir. Aracınızın Motorun da herhangi bir hasar veya deformasyon olup olmadığı yapılan incelemeler ve testler sonucunda öğrenilir.
  • Ardından aracın beyin muayenesine geçilir. Aracın beyin sistem ve tesisatında herhangi bir arıza veya hasar olup olmadığı incelenir ve muayene edilir.
  • Aracın iç aksamları ve el fireni sıklık testi de detaylı bir şekilde incelendikten sonra genel kapsamda oto expertiz hizmeti bitirilir.

İzmir Bornova Oto Expertiz Hakkında

Muayene Esnasında elde edilen hasar verileri bilgisayar aracılığıyla kontrol edilir ve hazırlanır. Ardından hazırlanan bu veriler yine bilgisayar ortamında rapora dönüştürülür ve aracın yeni veya mevcut sahibine teslim edilir. CCY Oto Expertiz firmamız bünyesinde bütün marka ve model otomobil üzerinde Oto Expertiz Muayenesini gerçekleştirmekteyiz. İzmir Bornova’da Oto Expertiz firmasına ihtiyacınız olursa +90 551 590  35 80 numaralı telefon hattımızdan ya da info@ccyotoekspertizcom mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz ve uzman ekibimiz ihtiyacınız olan konuda size yardımlarını sunacaktır.

İzmir Karşıyaka Oto Expertiz
Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Yardıma mı ihtiyacınız var?