CCY Ekspertiz

Gaziemir Oto Ekspertiz

Bu sayfada Gaziemir Oto Ekspertiz olarak sunduğumuz araç inceleme işlemlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.
gaziemir oto ekspertiz
gaziemir oto ekspertiz

En iyi Gaziemir Oto Ekspertiz

Otomotiv sektöründe uzman görüşlerinden faydalanma manasına gelen Gaziemir Oto ekspertiz, estetik ve teknik açılardan araçların değerlendirilmesidir. İkinci el araç alım ve satımında ciddi önem taşıyan bu işlem araç içerisindeki teknik aksam, cihazlar ve ekipmanların profesyonel kişiler tarafından incelenmesi ve raporlanmasıdır.
Gaziemir oto ekspertiz
Gaziemir oto ekspertiz

Gaziemir Oto Ekspertizin Sağladığı Avantajlar

Gaziemir oto ekspertiz ustaları sıradan bir araç sahibinin anlamayacağı ya da önemini ayırt edemeyeceği birçok sorunu tespit etmek için çalışmaktadır. Ayrıca araçların hasar geçmişleri, herhangi bir kaza sonrası değişen parçaları, orijinal olan ya da olmayan aksamı, aracı alacak kişiye bildirmektedirler. Ustalar tarafından çıkarılan raporlar temiz, hasarsız ya da az kullanılmış ifadelerini daha net bir hale getirmektedir. Gaziemir araç ekspertiz, satıcıya olan güveni arttırırken alıcıyı da alacağı araba için ödediği değeri hak edip etmediğini göstermekte ve olası maddi ve manevi kayıpları önlemektedir. 

Gaziemir Oto Ekspertiz İşlemleri Neleri Kapsamaktadır?

CCY Gaziemir oto ekspertiz araçların hasar geçmişleri ve kilometre tespitlerini doğru bir şekilde yapmaktadır. 10 yaşa kadar olan 2. El araç alımında mutlaka yapılması önerilen ekspertiz işlemlerinde araçların yıpranma durumları ve fiyat aralıklarının doğru verilmesi konusunda yardımcı olmaktadır. Bu işlemlerde pert, kaza, tramer kayıtları olup olmamasına bakılmaktadır. Uzmanlar tarafından yapılan testlerde teknik yeterlilikler puanlanmaktadır. Hasar kaydı olmayan ancak ağır hasarları ya da değiştirilen, boyanan parçalar ancak bu testlerle anlaşılmaktadır. Tarafsız bir şekilde araca ait bilgiler en doğru şekilde alıcılara verilmektedir.

Gaziemir oto ekspertiz
Gaziemir oto ekspertiz
Gaziemir oto ekspertiz fiyatları
Gaziemir oto ekspertiz fiyatları

Oto Ekspertiz işlemleri nasıl yapılmaktadır?

Uzman ve profesyonel bir şekilde yapılan gaziemir oto ekspertiz işlemlerinde pek çok teknik cihaz kullanılmakla beraber alanında donanımlı ustalar görev almaktadır. İlk olarak araçlara motor testleri yapılmaktadır. Daha sonra bilgisayar araçları ve uzman görüşü ile kaporta, parça, boya ve hasar durumları kontrol edilmektedir. Bu kontroller bilgisayar ortamında raporlanmaktadır. Her işlem kendi ustası tarafından ele alınmaktadır. Daha sonra DYNO kontrolleri, yol simülasyonları, motor güçleri, sürtünme kayıpları, tork, tekerlek, şanzıman aralık ölçümleri yapılmaktadır. El freni testleri sayesinde araçların güvenlik sorunu olup olmamasına bakılmaktadır.

Gaziemir Oto Ekspertiz Fiyatları

Gaziemir Oto ekspertiz fiyatları; araçların ekspertiz kapsamına, araca ait özelliklere, kişilerin ek taleplerine göre değişiklik göstermektedir. Yapılan işlemlerin neler olduğu ve ücretleri sunulan bir raporda tek tek yazmaktadır. Tüm oto ekspertiz işlemleri için firmamızı ziyaret edebilir, gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Yardıma mı ihtiyacınız var?