CCY Ekspertiz

Bir Oto Ekspertizin Prosesleri

İkinci el araç alım ve satım konusunda aklımıza ilk gelen iş oto ekspertiz raporudur. İkinci el araç alın satımını güvenle yapabilmeniz için biz profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımız ile detaylı incelemeler yapmaktayız. Bu inceleme sonuçlarını raporlar halinde sizlerin talep ettiği doğrultuda hazırlarız. Disiplin, güven ve objektiflik ilkemizle çıktığımız bu yolda Türkiye’nin bir numarasıyız. Oto ekspertiz prosesleri işlemleriniz için gerekli ve uygun her çeşit paket sunuyoruz.

Bir oto ekspertizin en önemli özelliği bağımsız olmasıdır. Bu durum alıcı için araç hakkındaki bilgilerin doğru olmasına ve fiyatın doğru tespit edilmesine yarayacaktır. Türkiye’nin bir numarası olarak verdiğimiz hizmet tam olarak bu güvene bağlılıktandır. Bu güveni araba alıcısı ve satıcısı arasında da inşa ediyoruz. Her iki tarafında süreci şeffaf bir şekilde takip etmesine yardımcı oluyor, talep edilen pakete yönelik hazırlanan raporları her iki tarafa gönderiyoruz.  Profesyonel ekibimiz ile disiplinin ve güvenin gücü ile yanınızdayız.

Oto Ekspertiz Hizmetleri

CCY oto ekspertiz olarak hizmetlerimiz arasında yer alan kilometre ve hasar geçmişi, kaporta boya, elektronik ve mekanik kontroller yanı sıra süspansiyon testleri, fren, yol sürüş vb. şeyler yer almaktadır. Bu kontrol sonucunda size en doğru ve güvenilir sonuçlar hazırlıyoruz ve rapor halinde sizlerin eline ulaştırıyoruz. Oto ekspertiz prosesleri raporları için istediğiniz tüm formatlarda dokümanlar hazırlıyoruz.

Hizmetlerimizden daha detaylı bilgi almak için firmamıza ulaşmanız yeterli. Güvenli ve  bağımsız hizmet anlayışı ile çıktığımız bu yolda akıllara gelen ilk isim olmak verdiğimiz üstün hizmet kalitesinin bir sonucudur. Güvende hissetmek ve detaylı paket bilgisi edinmek ve bizimle çalışmak için yapanız gereken doğru adresi takip etmek.

İkinci El Araç Satmak ve Almak Bu kadar Kolay Olmamıştı

Oto ekspertiz prosesleri ikinci el araç alım satım işlerinde çokça önemli bir konudur. Sektöre olan bağlılığımız sayesinde bu konuda ikinci el araç alım ve satımında yapılması gereken tüm işleri güvenli ve şeffaf yapmaya özen gösteriyoruz. Sizi temin ederiz ki ikinci el araç alım satımı hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Yardıma mı ihtiyacınız var?