CCY Ekspertiz

Geçmişten Bugüne CCY Oto Ekspertiz

Bizlerin serüveni atalarımızın 1890’lı yıllarda Büyük dedemizin küçük yaşta İzmir’in şuanki adı Karabağlar olan ilçesine yerleşmesiyle başladı. O günün koşullarında atalarımızın tarıma dönük faliyetlerde bulunmuş olsada O dönem deki ulaşımın sağlanması için dönemin şartlarında revaçta olan uzun mesafe yolculuklarında demir yolu ve trenler daha kısa yerel yöresel ulaşım ve taşımacılıkta fayton at arabaları gibi araçlara rağbet olmuştur. Buna istinaden büyük dedemizin fayton ve at arabası üretimi ve tamiratı ile ilgili faliyetleri olmuştur. Bu faliyetler diğer kuşağa doğru geçişte koşullara uyarlanan ulaşım araçlarının kısa mesafeler için kullanılan yakıt ile çalışan 150cc üç silindirli motoruyla 1930’ lu yılların başında piyasaya çıkan üç ileri vites geri vitesi olmayan üç tekerli Triportörlerin 1970’ li yıllara kadar uzanan serüveninde atalarımızında tamiratı ve bakımları gibi faliyetleri olmuştur.

 

Geçen bir asır zamanında 20. yüzyılın sonlarına doğru yoğunlaşmaya başlayan araçların gerek servis gerek yedek parça ihtiyaçlarındaki oluşan taleplere cevap veren bir çok firma gibi bizlerde 1980’li yıllarda önce oto yedek parça sonrasında sırasıyla kaporta, boya,
motor, alt takım üstüne servis açılarak onarım ve tamirat işlerinde uzun süreli faliyet gösterilmiştir. Bu tecrübe ve donanımızı geçen zaman içersinde o dönemin şartlarına göre güncelleyerek daima en iyisini yapmaya çalışan aile firmamız 21. yüz yılda bu günün tohumlarını atmaya karar vererek yoğunlaşan araç pazarında oluşan ticaretteki güven sorununu görerek alınacak ve satılacak ikinci el olsun sıfır olsun araçların tüm kontrollerinin günümüzün son teknoloji imkanlar ile birlikte yılların tecrübesini birleştirerek 2016 yılında Türkiye’nin en büyük ilçelerinden İzmir Karabağlar ilçesine ilk tam teşekkülü araç kontrol ve raporlama merkezi olan CCY Oto Ekspertiz tesisini kurmuştur.

blank

Bu bayrak yarışını atalarımızdan biz torunları Cemil Cemal kardeşler olarak devir alırken sorumluluklarımızın farkında olarak devam eden yolculuğumuzda öncelikle bölgemizin en iyisi en güveniliri en tercih edileni olmak için İzmir Karabağlar Oto Ekspertiz, Buca Oto Ekspertiz, Gaziemir Oto Ekspertiz, Konak Oto Ekspertiz olarak var gücümüzle çalışıp İzmir’in Oto Ekspertizi olup çıtayı yüksekte tutmak için gereken tüm çalışmaları sürdürmekteyiz.

blank

İşimizin en iyisi olmak için gelişen ve ilerleyen teknolojiyi çekirdekten gelen tecrübe ve bilgi birikimimizi daima güncel tutarak en iyi hizmeti sunabilmek için bu işin ehliyeti olan (TSE-HYB)belgeli Oto Ekspertiz alarak hizmet verdiğimiz İzmir’in Karabağlar, Buca, Gaziemir, Konak ilçeleri başta olmak üzere biz CCY Oto Ekspertiz ailesine gösterilen yoğun ilgiden ve güvenden dolayı bir kez daha sorumluluğumuzun büyük olduğunu bize hatırlatılarak yüksek motivasyon ile bu gün İzmir’in en iyi oto ekspertiz’i yarın Türkiye’nin en iyi oto ekspertiz’i olma yolunda serüvenimiz devam edecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Yardıma mı ihtiyacınız var?