CCY Ekspertiz

Oto Ekspertiz Raporlarının Gerekliliği

Oto Ekspertiz Raporlarının Gerekliliği

Oto ekspertiz raporlarının gerekliliği son zamanlarda çok sık tartışılmaktadır. Araç alımı sırasında araçların temiz olması alıcı için çok önemlidir. Fakat araçların temiz olup olmadığı alıcı tarafından doğru bir şekilde tespit edilememektedir. Satıcı araç içindeki herhangi bir kusuru kolaylıkla gizleyebilir veya alıcı tarafa hiç kusurun olmadığını söyleyebilir. Bu tarz bazı durumlar araçların değerini de yükseltmektedir. Aracın kusuru olmadığından emin olmak adına oto ekspertiz işlemi yapılması kesinlikle gereklidir.

İzmir Oto Ekspertiz hizmeti, 2. El olan araçların, işinde uzman teknisyenler tarafından ve de teknolojik oto ekspertiz cihazlarının da yardımı ile teknik açıdan detaylı incelenmesi ve tüm bu incelemelerin hem elektronik hem de yazılı evrak olarak raporlanıp teslim edilmesi işlemidir.

Alınmış oto ekspertiz hizmeti paketlerin içeriğine göre Mekanik Kontroller, Elektronik Kontroller, Kaporta Boya Kontrolleri, Hasar Geçmişi, Yol sürüş, Kilometre Geçmişi, Fren, Süspansiyon Testi ve de Yanal Kayma gibi birçok noktada kontrol işlemi sağlanır.

Oto Ekspertiz Raporlarının Gerekliliği
Oto Ekspertiz Raporlarının Gerekliliği

CCY Oto Ekspertiz Firması

Oto ekspertiz işlemi piyasada birçok farklı firma bulunması mümkündür. Tüm bu firmalar kendi işinde en iyisini yapmak için profesyonel inceleme yapmaktadır. Bu sebeple çok iyi bir araştırma yapmanız bu konuda en önemlisidir. Firmamız güler yüzlü ekibi ve orijinal son teknoloji ekipmanları ile bu işlemleri en iyi şekilde yapmaktadır. Oto ekspertiz raporlarının gerekliliği bu noktada da dikkat çekmektedir.  Oto ekspertiz hizmeti bölgemiz içerisinde birçok farklı şekilde karşınıza çıkabilir. Firmamız ile güven ve profesyonel, usta bir hizmet ile sizlere sunulmaktadır. Bizlerle iletişime geçerek bu imkanlardan faydalanın.

Oto Ekspertiz Avantajları

Oto ekspertiz raporlarının gerekliliği konusunda hassasiyet gösteren tüm araç sahiplerini ve alıcılarını firmamıza beklemekteyiz. Araç ekspertiz işlemi ile kullanıcıların göremeyeceği detayları incelemekteyiz. Bu detaylar araç kullanıcıların dahi göremeyeceği detaylar olarak bilinir. Aracınızın değerinde satış işlemleri veya satın almak istediğiniz aracın her türlü kusuru ya da kusursuzluğunu belgelemek için hiç şüphesiz oto ekspertiz raporu şart olmaktadır. Bu sebeple aracın tüm bilgilerine ulaşabilmeniz için detaylı bir oto ekspertiz raporu gerekmektedir. Firmamız güvenilir ve deneyimli personelleri ile hizmet vermekte olup her türlü bilgi için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Yardıma mı ihtiyacınız var?